Перейти к публикации

Максим Козуб

Пользователи
  • Публикации

16
  • Посещение

0 Обычный

О Максим Козуб

• Звание
    Новичок

Информация

1. Дмитрий, осмелюсь всё же возразить. Если клиент умеет посмотреть SRV-запись для вызываемого домена, то он это сделает, хотя даже в этом случае он это делать, если не ошибаюсь, не обязан. А если он этого не умеет (а уметь этого он не обязан точно), то он, будучи зарегистрированным на вашем сервере, может спокойно выдать any-sip-id@any.domain, и ваш прокси должен будет выдать INVITE соответствующему серверу "на той стороне".
  2. С двумя доменами, конечно, ошибка. А вот если с одним, то позволю себе не согласиться. Если мой программный телефон зарегиитрировался у вас, и я хочу позвонить на chey-to-ID@chey-to-domen.com, то мой телефон, по идее, как раз не будет пытаться сам делать DNS-запросы для нахождения SIP-сервера, обслуживающего домен chey-to-domen.com, а тупо передаст этот URI на ваш прокси, который и дожен будет проделать все телодвижения, нужные для выдачи соответствующего INVITE. Не согласны?
  3. Хмм... Дмитрий, а что Вы имеете в виду под "напрямую"? Если всё же то, что нана ваш исходящий SIP-прокси должен прийти вызов, адресованный на 17472.....@proxy01.sipphone.com, а не на 17472.....@proxy01.sipphone.com@sip.zadarma.com, то лучше не называть это "напрямую", чтобы не путать с direct IP call...
  4. Власне, див. тему. У різних SIP-провайдерів ці правила можуть бути різними (наприклад, російські номери можуть набиратися як 7..., 007..., +7..., pstn:007... тощо). Можливо, варто прямо прописати на сайті, що у вас номери треба набирати починаючи з коду країни?
  5. До речі, для вихідних дзвінків це теж не "Отображаемое имя". "Отображаемое имя" може бути різним, але при цьому все одно буде видно, що це дзвінок з some-SIP-ID@zadarma.com. А я кажу про ситуацію, коли дзвінок приходить саме з мого SIP ID. Щоб було зрозуміліше, порівняю з електронною поштою. Припустімо, фірма, де Ви працюєте, використовує для електронної пошти послуги якогось провайдера. Стандартне рішення: я отримую листа з zadarma@provider.com. "Отображаемое имя": я отримую листа від Dmitry Tokar <zadarma@provider.com>. Можливість використання власного ID: фірма обслуговується у того ж таки провайдера, але я отримую листа від Dmitry.Tokar@zadarma.com (хоча в заголовках і видно, що цей лист надіслано через сервер smtp.provider.com). Якось так :). (Зрозуміло, що аналогія дуже приблизна.)
  6. Йдеться не тільки й не стільки про це: "Отображаемое имя" показується тим, хто приймає дзвінки _від мене_. А я маю на увазі в першу чергу те, щоб _мені_ можна було дзвонити, наприклад, на myname@mydomain.in.ua. Технічно це робиться досить нескладно (з прописуванням у моїй зоні SRV-запису для SIP, який вказує на SIP-сервер провайдера, тощо). Як комерційну послугу багато SIP-провайдерів у світі такі речі роблять. (Роблять і не тільки такі — подивіться, наприклад, http://www.onsip.com.) У нас поки що тільки з "Телегруп" з'ясував, що вони дають можливість прийому дзвінків на власний SIP ID; можливо, робить ще хтось.
  7. Дуже дякую, зараз надіслав електронного листа!
  8. Чи немає планів ввести можливість використання клиєнтом за розумну ціну власного SIP ID (наприклад, такого, що співпадає з адресою електронної пошти)?
  9. Власне, див. тему. Є? Якщо немає, то буде? З договорами, актами, безготівковою оплатою тощо.
  10. Дмитре, але ж на сайті ліцензія тільки на міжнародну телефонію, не внутрішню?.. Чи з нею можна займатися "приземленням" вхідних дзвінків на українські номери?
  11. Там абсолюттно чётко расписано, что такое верификация. Блокируется на месяц две мелких суммы (сегодня пополнял, у меня заблокировалось 4,20 и 0,80 грн.); нужно узнать в карточной поддержке, сколько заблокировалось, и в следующем окне на portmone.com ввести меньшую из двух сумм. Всё это, повторюсь, "Портмоне" подробно расписало на сайте.
  12. Добре б іще в одній валюті :). А то чую: "На вашому рахунку одна долларз вісімдесят копійок" :).
  13. Це обмеження не на чиюсь конкретну карту. В підтримці "Портмоне" мені сьогодні сказали, що оплата для "Задарма" від користувачів, не зареєстрованих на portmone.com, приймається _тільки_ з верифікацією. (Я, власне, в їхню підтримку став дзвонити саме тому що вилізло повідомлення типу "Достигнут лимит оплаты в сутки с Вашей карты", а я знав, що з цієї карти сьогодні ще взагалі нічого не оплачував :).)
  14. Сьогодні спробував поповнити рахунок на 1 долар. "Портмоне.ком" видало таке: "Текст ошибки: Сумма заказа меньше минимальной допустимой для данной организации (Минимальная сумма - 10 грн.)" В результаті поповнив на 1,3 долара (10 грн. 43 коп. :)).
  • Создать...