Jump to content

olessko

Пользователи
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

olessko's Achievements

Новичок

Новичок (1/4)

0

Reputation

  1. Дякую! Це так має бути що отримувач платежу - IP Telecom Bulgaria?
  2. Не зовсім бачу в цьому потреби, принаймні для себе. Ale +49800.. чи +4930.. з адекватною якістю для додзвону ще було б цікаво - тут досить багато безлімітних контрактів для дзвінків на стаціонар.
  3. На бетамаксах постійно скаче якість, особливо якщо дзвонити на мобільні мережі, відповідно і з тарифу в 5,5 центів радості мало. Це набридло, тому і шукається альтернатива, якою, в принципі, цілком може бути і український оператор. Можу, звичайно, помилятися, але мені видається логічною з точки зорі якості і стабільності звязку схема, коли голосовий трафік виводиться прямо на національного оператора, котрий і переводить його на мобільний чи міський телефон. Чи це не так?
  4. Приглядаюся до вашого сервісу ІР-телефонії, декілька запитань: - в основному цікавлять дзвінки з Німеччини через SIP на українські мобільні мережі (Київстар, Лайф) і на стаціонар у Львів. На вашому форумі згадувалося, що начебто є можливість підписати з вами контракт і дзвонити на мобільні за кращою ціною ніж $0.12 - чи можна oтримати більше інформації про це? - чи є можливість оплати Paypal, Liqpay або напряму німецькою кредитною карткою? Portmone з німецькими картками на жаль працює дуже криво, а вводити спам тут досить невигідно.
×
×
  • Create New...