Jump to content

Roman251

Пользователи
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Roman251's Achievements

Новичок

Новичок (1/4)

0

Reputation

 1. У всіх мобільних операторів є тарифи з доплатою за вхідні дзвінки. Київстар доплачує 25 коп/хв, МТС дає 60 коп/хв. Це коли абонент отримує гроші за те, що отримав вхідний дзвінок. Як правило доплачують за дзвінок з іншого оператора. Чи планується щось подібне?
 2. Якщо подивитись на сторінку тарифів http://zadarma.com/ua/intertel/price/?l=%D1 то там по деяких позиціях написано 0. 0 це ніби безплатно. А насправді скільки? Скльки буде після безплатних хвилин? Або якщо не поповнити рахунок наступного місяця, то також 0? І в межах безплатних хвитнин і після їх закінчееня також 0? А якщо не 0, то чого не написано скільки конкретно?
 3. Німбуз у мене поставився, але поставився як джава програма. Без можливості дзінків. І крім того, Німбуз не підтримує СІП. Скайп підтримує, а СІП ні. Принаймі я не бачу куди там СІП-настройки ввести. Скайп працює, але не в голосовому режимі, а тільки в режимі текстових повідомлень.
 4. У моєму СІП-телефоні ніби і є телефонна книжка, але якось не виходить нею користувактися. На одному англомовному форумі пишуть, ніби то справа в новій прошивці. На старій прошивці все працює, на новій ні. У мене нова прошивка, а перепрошивати я трохи боюся, бо якщо щось не вийде, то можна отримати взагалі неробочий і СІП-телефон і модем. У мене сіп-телефон інтегрований в модемі, я не хочу без інтернету залишитись.
 5. А з СІП-телефона як дзвонити? У мене на СІП-телефоні тільки кнопки з цифрами.Набрати номер я можу. А як набрати @домен оператора? У мене нема таких кнопок. В сіпнет.ру є телефонна книжка, там там можна номер@домен оператора занести в книжку, а потім просто набрати номер того запису в телефонній книжці. В Задармі є щось подібне? Або підкажіть як набрати номер@домен оператора за допомогою кнопок з цифрами СІП-телефона. Як таке набрати?
 6. Хотів би знати як подзвонити з Задарми на номера інших СІП-операторів, а також на Скайп? Приймати дзвінки з інших сіп провайдерів виходить. У мене вийшло прийняти дзвінок з http://www.sipnet.ru/. Але як туди подзвонити? Також на сайті http://zadarma.com/ua/intertel/ написано: Хотів би знати, що таке ці деякі інші напрямки?
 7. В телефоні Motorola v8 операційна система Linux / Java-based MOTOMAGX. Є багато програм на ВіндовсМобайл, на на Андроїд, на Сімбіант, а де взяти програму на телефонний Лінукс?
×
×
 • Create New...