Перейти к публикации

voipman

Пользователи
  • Публикации

3
  • Посещение

0 Обычный

О voipman

• Звание
    Новичок
  1. Доречне зауваження:) Знаю від порад знайомих в "реалі" та юзаю інет:) Дякую всім за рекомендації :)
  2. Взагалі стою перед дилемою вибору телефона для використання 3g та wi-fi. Дивлюсь в бік симбіанів. Вбудовані сіп-клієнти є на моделях: Nokia E-series (E51, E60, E61, E61i, E63, E65, E66, E70, E71, E90) Nokia N series (N79, N80, N81, N82, N85, N95). Хто користувався сіп-клієнтами цих моделей, можливо порадите оптимальний варіант. Схиляюсь більше до Нокії тому, що Делмонт поки свій мобільний софт розробив для Нокії і Айфона. Айфон вибагливий до трафіка, тому більше цікавить симбіан. Нажаль фрінг і німбуз підкачують якістю, до того скайп оцінює фрінг та німбуз за конкурентів, виникають проблеми навіть із скайпом, не кажучи про sip. Запитання до адміністрації сайта: На форумі можна залишати посилання на зовнішні джерела в інтернеті?
  3. Вітаю. Хочу "юзати" SIP телефонію на смартфоні в 3G та WI-FI мережах. Оператори в 3G "ріжуть" порт 5060 ,тому хочу використовувати voip-продукти із альтернативними портами або за допомогою Фрінга (Німбуза). Бетамакс та Скайп не підтриють сумістність сторонніх програм (Фрінг та Німбуз), тому якість звязку погіршується, при цьому пропагують свої софт програми для смартфонів. На якому ви стоїте боці: 1. Вбудовані сіп-клієнти 2. Провайдерський софт від провайдера Бетамакс та Скайп 3. Фрінг або Німбуз Дякую :)
  • Создать...