Jump to content

Непийпиво

Пользователи
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Непийпиво's Achievements

Бывалый

Бывалый (2/4)

0

Reputation

 1. в даному напрямку роботи ведуться?..
 2. номер з донабором для додзвону в Монреалі (514) 545-3533 де факто, віртуальний номер з переадресацією на номер zadarma в Торонто.... одноканальний.... Користуйтесь.... :)
 3. так, дійсно.... не додивився.... :) до TELUS також підключитись не вдалось...
 4. ціна на мобільний інтернет в Канаді порадувала.... 0,20$/Mb.... значно нижче ніж заявлено в тарифах....
 5. Запрацювало... тарифікує по 0,156$.... посекундно.... звук досить пристойний... затримки практично немає... переходимо до тестування мобільного інтернету.... :)
 6. за зниження ціни дякую.... але тепер взагалі дзвінки не проходять.... ні вхідні ні вихідні.... :) написав в техпідтримку....
 7. при Callback Telus один із трьох (ще Rogers i Bell) монополістів з покриттям по всій Канаді.... поки що ніяких результатів не дало.... при переключенні на профайл USA взагалі до жодного оператора не приєднується...
 8. і ще одне зауваження: при вихідному дзвінку показує вартість 0,012 $/хв, а по факту получається майже 0,51 $/хв
 9. cімки можуть працювати тільки в мережі GSM? бо, наприклад, в Канаді підключається тільки до оператора Rogers (який входить в список "не рекомендованих").... з вартістю вхідного дзвінка 0,50 $/хв ... при спробі під'єднатись до Telus або Bell, повідомляє, що "Your SIM card does not allow a connection to this network"
 10. очень много новых иммигрантов (и временных работников) пользуются мобильными тарифными планами типа "только свой регион".... по этому важно чтобы был прямой номер именно в коде Монреаля.... (514) или (438).... ибо звонки на другие города, а тем более провинции в таких тарифных планах не доступны... спасибо за понимание.... :)
 11. актуально..... а то приходится извращатся через левые переадресации... не всегда срабатывает.... жаль свои нервные клетки.... :) ну и неплохо бы эту функцию реализовать: http://zadarma.com/forum/index.php?showtopic=2642 :)
×
×
 • Create New...