Jump to content

Непийпиво

Пользователи
    43
  • Last visited

Everything posted by Непийпиво

1. під час дзвінка через CallBack абонент, до котрого я телефоную, бачить дзвінок від якогось лівого номера (+7495хххууоо). чи можливо якось підставити мій номер вказаний в налаштуваннях як CallerID? ну або як варіант хоча б не визначило номер... типу "номер прихований".
  2. Хотілось би мати щось типу голосової пошти... щоб клієнт, котрий дзвонить в неробочий час, міг почути якусь стандартну відповідь... наприклад "вибачне, ми зараз не можемо прийняти ваш дзвінок, залиште своє повідомлення після сигналу".... і надиктувати щось на автовідповідач... планується така функція?
  3. Щось не знайшов чи є послуга "атовідповідач"... "голосова пошта"... чи як там воно ще може називатись.... тобто коли я офф-лайн, щоб можна було записати голосове повідомлення...
  4. так це ж ніби не смартфон.... в описі сказано що ОС відсутня... тоді ні Fring ні Numbizz ні інші не підуть... нажаль...
  5. ну це вже в дуууже старих... нові радіотелефони DECT підтримують... а дискові не підтримують... :) таки да....
  6. Я так розумію, що Вам потрібно щоб при дозвоні на номер доступу відразу ішов дзвінок на Ваш SIP без донабору вручну? В мене також виникала подібна потреба і я її для себе вирішив наступним чином: Записуєм в телефону книгу мобільного новий контакт з номером виду: 0506662211Р0001 де 0506662211- Ваш номер доступу, 0001 - Ваш SIP, Р-пауза (на різних телефонах набирається по різному, але переважно треба натиснути і утримувати "*" поки на дисплеї не появиться значок "Р". При дзвінку на такий "контакт" донабор буде здійснюватись автоматично і дзвінок піде на Ваш SIP.
  7. Шкода... цікава послуга, але без "функции подставноки CallerID при отправке СМС" втачає будь який сенс. Додання цієї функції є в планах?
  8. ще не зустрічав SIP-оператора, котрий би гарантував на 100% правильність транслювання Caller ID... більше того, при дзвінках з мобільного клієнта ця імовірність знижується практично до 0%...
  9. Давно користуюсь. В принципі всім задоволений. Ціна не нейдешевша, але якість на висоті. Так тримати і подальшого розвитку сервісу!
  10. Все ще актуально.... хочеться мати можливість в якості Caller ID прописати номер свого мобільного...
  11. то можливо, щоб не було в подальшому непорозумінь, варто було б написати так: Россия: Москва, Ст.Петербург, Нижний Новгород, Ростов-на-Дону - стационарные
  12. Щось не бачу я такої можливості. "Поповнення рахунку за допомогою банківського перерахування" можливо тільки для Росії.
  13. Уже вирішено.... Потрібно було всього лиш в брандмауер виняток додати....
  14. Встановив програму від Zadarma на ноутбук (Windows 7 (64bit)) і чомусь не не може підключитись до серевера. Постійно помилка з"єднання. Хоча на іншому компі (WinXP SP3) все просто ідеально. Може хтось уже стикався з подібним? Як це можна вирішити?
  15. чути ехо.... дякую за роз"яснення.
  16. Щось не дуже зрозуміло як ним користуватись. Робобаба щось пробухтіла швиденько на інгліші і замовкла... а через деякий час звязок завершено... Поясніть, будь-ласка...
  17. то може б Ви додали це до опису тарифів внизу таблиці?... наприклад: це б зекономило багато часу і Вам і нам...
  • Create New...