Перейти к публикации

andriy155

Пользователи
  • Публикации

8
  • Посещение

0 Обычный

О andriy155

• Звание
    Новичок
  1. Доброго дня, На вашому сайті можна придбати прямий номер в Києві. Разом із номером чи отримую я якусь кількість хвилин дзвінків на стаціонарні телефону по місту і Україні? Дякую! Андрій
  2. andriy155

Шифрування

Доброго дня! Скажіть, чи підтримує задарма внутрішнє шифування дзвінків TLS? намагався увімкнути але щось не виходить.
  3. andriy155

Подарок к Новому году - 25%

Приєднуюся до привітань! Розкажіть про плани на Новий Рік.
  4. Я теж про це думав. Тому і попросив прозоро посилатися на документи з вимогами від операторів.
  5. andriy155

Video звонки

Я б теж не відмовився! Написав в приват.
  6. Дякую за роз'яснення. Зрозумійте мене правильно: вашу компанію я поважаю і вам цілком довіряю. Просто коли з'являється вимога надати персональні дані, хотілося би знати навіщо і хто буде зберігати цю інформацію. Було б просто непогано прописати це в документі - тоді б до вас жодних питань не було.
  7. Доброго дня! З цікавістю прочитав інформацію про можливість приймати смс на українські номери. Але я не цілком розумію навіщо саме треба надсилати вам скан першої сторінки паспорту. Чомусь для того щоб отримувати дзвінки на ці самі номери скан паспорту не потрібен (йдеться про мобільні номери). Я думаю питань би до вас було менше якби ви мали б документ де б розписали навіщо вам паспортні дані, можливо надали би посилання на конкретні закони а також мали б офіційну політику збереження даних. Знаєте скільки чуток з'явилося після того як банки примусили збирати паспортні далі людей які обмінюють валюту? Начебто ці дані продають на ринку. Можливо це все домисли і за допомогою цих даних на ім'я людей не можна (наприклад) отримати кредит, але більше інформації на цю теми додало би користувачів для цієї дуже корисної послуги! Дякую наперед за відповідь!
  • Создать...